Неприємність із сантехнічною системою може торкнутися будь-якого мешканця столиці, незалежно від району проживання. Ви живете у Лук’янівському районі та зіткнулися з проблемами? Вам допоможе професійний сантехнік на Лук’янівці.

Несправності з водопроводом, каналізацією, опаленням та сантехнікою виникають несподівано і часто вимагають негайного втручання. Адже інакше ви не зможете нормально користуватися ними, та й ризик затопити себе та сусідів багаторазово зростає. А самостійний ремонт без належного досвіду навряд чи порадує вас, адже він не дає жодних гарантій.

Якщо вас цікавить якість, тоді просто викличте досвідченого сантехніка на Лук’янівці від сервісу «Сантехніки». Це спеціаліст 4-го розряду, у розпорядженні якого є все необхідне обладнання, інструменти та практичний досвід термінового усунення сантехнічних неполадок, встановлення, регулювання та ремонту будь-яких сантехнічних систем та обладнання.

«Сантехніки» працюють у всьому Києві. У компанії є професійні команди для роботи у кожному районі столиці, зокрема Лук’янівському. Це означає, коли і з якою метою ви не зателефонували б до «Сантехніки», можете бути впевненими – завжди знайдеться сантехнік на Лук’янівці для вирішення вашої проблеми, який приїде точно в обумовлений термін.

Чому варто обирати професіоналів?

Компанія пропонує недорогі послуги з встановлення, монтування, регулювання та ремонту обладнання та систем, пов’язаних з водопостачанням, водовідведенням та опаленням. Бажаєте зберегти час, нерви та гроші? Тоді звертайтеся до «Сантехніки», де на вас чекають:

  • Наперед відомі ціни на сантехнічні послуги. На сайті можна вивчити докладний прайс-лист, де є всі актуальні розцінки. Після уточнення обсягу та складності робіт ціна може змінитися, але лише незначно.
  • Стандарти обслуговування. Фахівці надають послуги у будь-який час, приїжджаючи у чітко обумовлені терміни. Заявки одразу беруться до роботи. Після виконання замовлення майстри не залишають за собою сміття та слідів.
  • Швидка робота. Забудьте про декілька візитів сантехніка. «Сантехніки» привозять із собою все необхідне для виконання замовлення у 90% випадків. 10%, що залишилися, вимагають одноразово докупити деякі відсутні елементи і матеріали.

Ми впевнені, що побутові проблеми не заслуговують на ваш час і нерви, тому радимо довіряти професіоналам. Сантехнік на Лук’янівці – це розумний вибір.

Вам терміново потрібен сантехнік на Лук'янівці у місті Києві?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Ціни на послуги сантехніка

Послуги Вартість
Чистка каналізації 500 грн
Заміна прокладки крану 350 грн
Встановлення крану (змішувач) 400 грн
Ремонт крану (змішувач) від 400 грн
Ремонт/заміна труб від 350 грн
Ремонт/заміна стояка від 1200 грн
Штроблення та буріння від 100 грн/м
Заміна фільтру очистки від 600 грн
Встановлення унітазу від 1200 грн
Встановлення біде від 1200 грн
Встановлення раковини або мийки від 600 грн
Встановлення лічильника води від 600 грн
Встановлення батарей від 500 грн
Встановлення ванни від 800 грн
Встановлення душової кабіни від 1500 грн
Встановлення сушарки для рушників 1000 грн
Зварювальні роботи Договірна