Протікаючі труби, кран, що капає, зламаний змішувач у душі або ванній, забита каналізація та інші біди – це неприємно, незручно, а іноді навіть небезпечно. Наприклад, якщо змішувач вийшов з ладу, ви можете опинитися під крижаним душем або навіть випадково ошпарити себе окропом. Забита каналізація є джерелом страшного запаху. Зламаний стояк може стати причиною «фонтану нечистот», а кран, що капає, завдасть шкоди вашому гаманцю, адже, за статистикою, цей несправний сантехнічний прилад може «накапати» 6 тисяч літрів на місяць.

Якщо у вашій оселі зламалася сантехніка, викликайте сантехніка на Борщагівку в сервісі «Santekhniky». Фахівці впораються із завданням будь-якої складності. Тут ви можете замовити:

  • монтаж системи опалення;
  • заміну чи встановлення каналізаційних систем;
  • монтаж комунікацій водопостачання;
  • прочищення каналізації;
  • усунення аварійних ситуацій чи течі;
  • монтаж та демонтаж сантехнічних пристроїв;
  • ремонт бойлера, котла, душової кабіни, біде, змішувача, лічильника води, стояка, умивальника та ін.

«Santekhniky» – звертайтесь до професіоналів!

Спеціалісти «Santekhniky» надають послуги як приватним, так і корпоративним замовникам. У нас працюють досвідчені працівники. Майстри компанії мають 4 розряд та щиро люблять свою роботу.

  1. Надання сантехнічних послуг у Києві (Борщагівка) швидко та вчасно! На жаль, майстри із ЖЕКу завжди «йдуть» до клієнтів тижнями, адже у них є план робіт (черга) на кілька місяців уперед… Якщо хочете швидко вирішити проблему, викличте спеціаліста з «Santekhniky».
  2. Економія часу на закупівлі. Після огляду об’єкта фахівець буде змушений з’їздити в магазин, щоб купити всі необхідні деталі. Майстри «Santekhniky» привезуть із собою всі необхідні деталі (замовте наперед), тому вони швидко вирішать вашу проблему! Ви зможете сплатити вартість деталей на місці.
  3. Чистота та охайність. Колись вважалося, що візит сантехніка – це неприємна подія. І це справді було так, адже неохайний зовнішній вигляд та грубе ставлення до клієнтів справляють дуже тяжке враження. Сучасні сантехніки – це ввічливі люди, які завжди виглядають охайно!

Сантехнічні зручності (змішувачі, комунікації, раковини тощо) є у кожному будинку. Ці предмети та системи здаються нам незмінною частиною життя, але як тільки вони ламаються, ми одразу починаємо панікувати. Якщо це лихо трапилося і з вами, звертайтеся до «Santekhniky»! Всі ціни вказані на сайті, тому ви відразу можете зорієнтуватися у вартості будь-яких ремонтних робіт.

Вам потрібна допомога сантехніка на Борщагівці?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Ціни на послуги сантехніка

Послуги Вартість
Чистка каналізації 500 грн
Заміна прокладки крану 350 грн
Встановлення крану (змішувач) 400 грн
Ремонт крану (змішувач) від 400 грн
Ремонт/заміна труб від 350 грн
Ремонт/заміна стояка від 1200 грн
Штроблення та буріння від 100 грн/м
Заміна фільтру очистки від 600 грн
Встановлення унітазу від 1200 грн
Встановлення біде від 1200 грн
Встановлення раковини або мийки від 600 грн
Встановлення лічильника води від 600 грн
Встановлення батарей від 500 грн
Встановлення ванни від 800 грн
Встановлення душової кабіни від 1500 грн
Встановлення сушарки для рушників 1000 грн
Зварювальні роботи Договірна