Чим довше не працює кран, душ або пральна машина, тим вище градус напруги в будинку… І це не дивно, адже поламані сантехнічні прилади буквально псують життя! Виклик майстра з керуючої компанії або служби утримання будинку може розтягнутися на дні та тижні. А у вас точно немає часу чекати. Сантехнік (Академмістечко) із сервісу «Santekhniky» – це оперативне вирішення будь-якого питання, пов’язаного із сантехнікою.

Втім, ЖЕКівські майстри йдуть на виклик тижнями, адже вони дуже завантажені, а хорошого приватного фахівця знайти нелегко. Іноді після відходу «досвідченого фахівця», знайденого на одному з інтернет-сайтів, поломка виявляється ще більшим стихійним лихом. Якщо у вас немає часу на очікування співробітника ЖЕКу або пошуки хорошого приватного сантехніка в Академмістечку, то дзвоніть у «Santekhniky».

«Santekhniky» – команда справжніх спеціалістів

Сантехнік (Академмістечко) з компанії «Santekhniky» швидко виїдуть до вас на місце та виправлять зламані прилади та комунікації. Вони полагодять або встановлять:

 • бойлер або котел;
 • ванну або душову кабіну;
 • змішувачі різних видів;
 • лічильник води, фільтр та регулятор тиску;
 • біде, унітаз, інсталяцію;
 • стояк;
 • раковину та умивальник;
 • посудомийну машину;
 • ванну (з будь-якого матеріалу).

Кожен клієнт приватного сервісу може розраховувати на безліч переваг.

 1. Швидко. Вам не доведеться чекати, поки спеціаліст з’їздить до магазину та привезе потрібні витратні матеріали! Сантехніки приїдуть на місце в обумовлений з клієнтом час та привезуть із собою всі необхідні деталі (за бажанням). Вартість витратних матеріалів буде включено у суму оплати роботи майстра.
 2. Надання сантехнічних послуг у Києві (Академмістечко) з гарантійними зобов’язаннями на всі встановлені деталі та проведені роботи.
 3. Досвідчені майстри. Всі співробітники компанії мають 4 розряд, це гарантія того, що будь-яка несправність буде ліквідована на найвищому рівні.
 4. Чисто. Якщо ви маєте досвід спілкування з неохайним сантехніком, який розмовляв нецензурними фразами, та впевнені, що всі майстри з ремонту виглядають саме так, то звертайтеся до «Santekhniky». Компанія розвінчає цей стереотип! Співробітники компанії мають приємний зовнішній вигляд і завжди чемно спілкуються з клієнтами. Вони працюють дуже акуратно і намагаються дотримуватися чистоти настільки, наскільки це можливо.

Майстри вирішать проблему професійно та відповідно до сучасних технологій! Після співпраці з досвідченим фахівцем вам не доведеться нічого переробляти чи доробляти. Телефонуйте у «Santekhniky», і вже скоро ваші крани, пральні машинки та змішувачі запрацюють знову!

Вам потрібен сантехнік в районі Академмістечко міста Києва?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Ціни на послуги сантехніка

Послуги Вартість
Чистка каналізації 500 грн
Заміна прокладки крану 350 грн
Встановлення крану (змішувач) 400 грн
Ремонт крану (змішувач) від 400 грн
Ремонт/заміна труб від 350 грн
Ремонт/заміна стояка від 1200 грн
Штроблення та буріння від 100 грн/м
Заміна фільтру очистки від 600 грн
Встановлення унітазу від 1200 грн
Встановлення біде від 1200 грн
Встановлення раковини або мийки від 600 грн
Встановлення лічильника води від 600 грн
Встановлення батарей від 500 грн
Встановлення ванни від 800 грн
Встановлення душової кабіни від 1500 грн
Встановлення сушарки для рушників 1000 грн
Зварювальні роботи Договірна