Зірвало кран? Прорвало трубу? Потекла пральна чи посудомийна машина, і ви ризикуєте затопити сусідів? Переживаєте, що майстра з керуючої компанії доведеться чекати довго? Звертайтеся до спеціалістів із сервісної служби «Сантехніки». Майстер швидко приїде до вас додому або в офіс та усуне несправність будь-якого рівня складності.

Усі сантехніки в штаті мають четвертий розряд та величезний досвід роботи. Команда спеціалістів працює у всіх районах столиці, тому при надходженні виклику на Троєщині, сантехнік виїде негайно. Це швидка допомога у екстреній ситуації, коли на рахунку кожна секунда.

 Майстер вивчить проблему та вирішить її максимально якісно – щоб вам більше не довелося витрачати свій час та нерви на усунення несправності. Діагностування, встановлення, ремонт та демонтаж комунікацій та сантехніки, а також монтаж опалювальних систем (бойлери, котли або батареї) – нашим спеціалістам під силу впоратися з будь-яким завданням.

У команді «Сантехніків» працюють справжні професіонали – ввічливі, акуратні, відповідальні та пунктуальні. Тому викликаючи сантехніка на Троєщині, ви можете бути впевненими, що до вас приїде людина в охайній уніформі, уважна до побажань клієнта та деталей.

Сантехнік на Троєщині: перелік послуг

Вам доводилося чекати на сантехніка днями? Забудьте про це назавжди! Якщо ви живете на Троєщині, викличте майстра із сервісної служби «Сантехніки» – і вашу проблему буде вирішено у найкоротші терміни. Компанія надає повний комплекс сантехнічних послуг:

  • установка сантехніки (біде, раковини, ванна, душова кабіна, сушка для рушників, бойлер і т.д.);
  • заміна систем опалення (котли всіх видів, батареї, колектор, розширювальні баки тощо);
  • встановлення редуктора тиску;
  • заміна стояка каналізації;
  • прочищення каналізації;
  • розведення сантехніки.

Ми цінуємо час своїх клієнтів, тому всі роботи виконуються максимально швидко.

Як викликати сантехніка у Києві на Троєщині

Як відомо, основне «гальмо» роботи сантехніка – це відсутність у замовника необхідних витратних матеріалів та деталей. Якщо одного разу вам доводилося викликати фахівці кілька разів (спочатку для діагностики, потім для покупки необхідних матеріалів і нарешті для ремонту) звертайтеся до «Сантехніки». На ваше бажання співробітник сервісу привезе з собою всі потрібні деталі на місце.

На сайті компанії вказані орієнтовні ціни на всі послуги. Після діагностики вони можуть трохи змінюватися, але ви завжди точно знаєте, за що платите. Викликати сантехніка на Троєщині можна за телефонами, вказаними на сайті. Адміністратори завжди готові відповісти на всі питання та прорахувати орієнтовну вартість сантехнічних послуг.

Вам потрібний сантехнік на Троєщині?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Ціни на послуги сантехніка

Послуги Вартість
Чистка каналізації 500 грн
Заміна прокладки крану 350 грн
Встановлення крану (змішувач) 400 грн
Ремонт крану (змішувач) від 400 грн
Ремонт/заміна труб від 350 грн
Ремонт/заміна стояка від 1200 грн
Штроблення та буріння від 100 грн/м
Заміна фільтру очистки від 600 грн
Встановлення унітазу від 1200 грн
Встановлення біде від 1200 грн
Встановлення раковини або мийки від 600 грн
Встановлення лічильника води від 600 грн
Встановлення батарей від 500 грн
Встановлення ванни від 800 грн
Встановлення душової кабіни від 1500 грн
Встановлення сушарки для рушників 1000 грн
Зварювальні роботи Договірна