Зламаний кран дратує розміреним звуком води, що крапає, забита каналізація перетворюється на перешкоду на шляху до одного з базових благ, яких потребує людина – чистоті. А зламаний стояк може спричинити справжній фонтан нечистот… Поламана сантехніка порушує звичний комфорт і зручність, до якої ми дуже швидко звикаємо. Якщо у вашому будинку не працює кран або бойлер, не варто панікувати, адже сьогодні кожна людина може скористатися послугами майстра з ремонту! Сантехнік (Дарниця) приїде до вас не через три дні чи наприкінці тижня, як це відбувалося раніше, а у вказаний вами день. Можливий екстрений виїзд для усунення будь-якої аварійної ситуації.

У свідомості багатьох людей образ сантехніка пов’язаний із стереотипами, нав’язаними майстрами з ЖЕКу, які приходили на місце не вчасно та у неналежному вигляді. Сучасні фахівці зовсім не схожі на «класику» із минулого. Вони дотримуються вимог професійної етики та привітно відповідають на запитання клієнтів. Майстер не тільки вирішить вашу проблему, але й дасть слушні поради щодо вибору сантехнічних пристроїв та правил майбутньої експлуатації.

Які послуги надає сервіс «Santekhniky»?

Монтаж, ремонт та демонтаж техніки – це завдання, які потребують професійного підходу. Якщо вам потрібен справжній профі, зверніться до «Santekhniky». Усі фахівці компанії мають найвищий розряд та постійно підвищують професійний рівень.

Якщо вам знадобилися сантехнічні послуги, у «Santekhniky» ви можете замовити:

  • встановлення системи опалення;
  • заміну чи монтаж нових каналізаційних систем;
  • ремонт та встановлення бойлера, котла, встановлення змішувача, умивальника, лічильника води, душової кабіни, біде, стояка;
  • встановлення труб водопостачання;
  • монтаж та демонтаж сантехнічних комунікацій;
  • усунення аварій чи течі;
  • прочищення каналізації.

Є безліч причин звернутися до приватної компанії замість державних служб, ось ключові аргументи на користь такого підходу.

  1. Вмілі працівники. Співробітники компанії мають досвід вирішення задач будь-якої складності.
  2. Приємні ціни на сантехнічні послуги. Вартість всіх робіт, які можна замовити у «Santekhniky», вказана на сайті фірми. Якщо ви хочете знати точну ціну, то дочекайтеся співробітника компанії та запитайте у нього, якою буде вартість з урахуванням усіх деталей та особливостей. Сума може трохи змінитися, але платити за міфічні деталі і роботи вам точно не доведеться.
  3. Надання сантехнічних послуг у Києві (Дарниця) – оперативне та швидко. Усі співробітники компанії дотримуються термінів, тому майстер приїде до вас вчасно. Він швидко вирішить проблему та дасть рекомендації щодо використання сантехнічних систем у майбутньому.

Як відомо, після виклику сантехніка клієнту доводиться чекати ще раз, адже фахівцю доведеться їхати до магазину за необхідними деталями та витратними матеріалами. Якщо ви не хочете чекати, звертайтесь до «Santexniki». Перед виїздом на об’єкт співробітник компанії покладе у свій робочий кейс всі необхідні деталі та запчастини, які можуть знадобитися в процесі роботи.

Вам потрібний сантехнік в Дарницькому районі Києва?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Ціни на послуги сантехніка

Послуги Вартість
Чистка каналізації 500 грн
Заміна прокладки крану 350 грн
Встановлення крану (змішувач) 400 грн
Ремонт крану (змішувач) від 400 грн
Ремонт/заміна труб від 350 грн
Ремонт/заміна стояка від 1200 грн
Штроблення та буріння від 100 грн/м
Заміна фільтру очистки від 600 грн
Встановлення унітазу від 1200 грн
Встановлення біде від 1200 грн
Встановлення раковини або мийки від 600 грн
Встановлення лічильника води від 600 грн
Встановлення батарей від 500 грн
Встановлення ванни від 800 грн
Встановлення душової кабіни від 1500 грн
Встановлення сушарки для рушників 1000 грн
Зварювальні роботи Договірна