Вже давно минули часи, коли люди використовували дерев’яну «будку» на вулиці як туалет. Зараз вбиральня є практично у кожному будинку. Щоб сантехніка довгий час дарувала комфорт, важливо її правильно доглядати. Потрібно проводити своєчасне обслуговування та ремонт унітазу. При виявленні проблем у роботі краще звернутися по допомогу до фахівців. Вони можуть не тільки зробити установку унітазу, але й виявити, а потім усунути поломку будь-якої складності.

Ремонт унитаза Киев

Основні поломки

Як і будь-яка техніка, унітаз може вийти з ладу. Поломки можуть бути різні:

текти із зовнішнього боку установки (про цю проблему можуть сигналізувати калюжі на підлозі);

  • відсутність води у зливному бачку;
  • постійне протікання бачка, поломка кнопки;
  • засмічення унітазу, що призводить до поганого змивання води;
  • погана стабільність конструкції – остання починає хитатися.

До зовнішнього протікання наводить кілька причин. Одна з них – погана установка унітазу. Також калюжі на підлозі можуть з’явитися через тріщину на керамічній чаші виробу. Якщо ж зовнішніх пошкоджень немає, проблема може переховуватися у перетіканні води через верх бачка. Це означає, що поплавець вчасно перекриває подачу рідини. У такому разі необхідний ремонт бачка унітазу. Варто викликати майстра, якщо ви виявили течію в районі з’єднання верхньої та нижньої частин конструкції. Вода може сочитися через порушення герметичності з’єднання бачка та чаші унітазу. Така проблема сигналізує про необхідність заміни ущільнювачів. Досвідчений майстер проведе ремонт унітазу та усуне причину з якої тече вода.

Якщо ви виявили, що в зливному бачку немає води, проблема може критися в засміченні шланга, по якому надходить рідина із системи. У деяких моделях деталь можна почистити, в інших вона вимагає повної заміни. Постійне протікання води в унітаз говорить про знос зливної конструкції або непридатність мембранного клапана.

Ще одна проблема, яка заважає комфортному використанню унітазу – це застій води. Вона насилу йде через засмічення труб. З такою ситуацією допоможе впоратися прочищення каналізації. Її можна зробити самому або звернутися за допомогою до професіоналів. Майстри також допоможуть виправити нестабільність конструкції.

Якщо ви помітили серйозні пошкодження цілісності сантехніки, краще зробити її повний демонтаж і заміну. До таких дефектів відносяться глибокі тріщини у чаші унітазу. Якщо конструкцію вчасно не замінити, вона може призвести до травмування когось із домочадців.

Ремонт унітазів у Києві – звертайтесь до професіоналів!

Більшість людей намагається усунути поломку самостійно. Чому? Вони вважають, що виклик професіонала – це дороге задоволення. Насправді допомога майстра може заощадити час і кошти. Для виправлення серйозних поломок потрібний досвід. В іншому випадку можна і поломку не усунути, і завдати ще більшої шкоди конструкції.

Кожна модель унітазу відрізняється своїм пристроєм. Що ефективно для виробу від однієї фірми зовсім не підійде для іншої. Наприклад, у разі неприємного запаху ви починаєте старанно чистити каналізацію, але проблема не зникає. Досвідчений майстер може підказати, що для усунення «аромату» потрібно лише зробити установку сифона.

Допомога усунення несправностей сантехніки надає наша компанія. Вона співпрацює з майстрами, які мають великий досвід роботи та справляються із завданнями будь-якої складності. Про повний спектр послуг сервісу ви можете прочитати на нашому сайті. Ціна на ремонт унітазу залежить від складності поломки.

Майстри займаються встановленням ванни, біде, монтаж систем водопостачання. Фахівці роблять і підготовчі роботи, у тому числі роблять штроби під труби різних діаметрів. А також виробляють демонтаж старих металевих та пластикових конструкцій.

Компанія «Сантехніки» допоможе з установкою систем опалення. Наші фахівці можуть зробити опалення під ключ. Вони встановлюють та змінюють батареї, стояки. Також виробляють повний демонтаж чавунних систем та радіаторів. Фахівець встановить та підключить котел для опалення та заповнить труби водою. Він допоможе впоратися і із заповітрюванням системи.

Співробітники сервісу «Сантехніки» виробляють ремонт унітазу, встановлення мийки та інші види робіт у суворо обумовлені терміни. Вони беруться і за виконання планових замовлень, і усунення екстрених поломок.

Для початку співпраці ви можете зателефонувати за номером, вказаним на сайті, або написати нам на пошту. Менеджер підкаже, коли фахівець зможе виїхати до вас, а також відповість на всі ваші запитання та допоможе розрахувати вартість виконання замовлення.

Вас цікавить ремонт унітазу?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі ремонт унітазу

Скільки коштує ремонт унітазу?

Вартість ремонту унітазу залежить від його типу, складності проблеми та вашого розташування. Зазвичай ціна коливається від 200 до 500 грн. Потрібно отримати точну оцінку, звернувшись до сантехніка чи фірми, яка виконує такі роботи.

Що робити, якщо постійно тече вода в унітазі?

Якщо вода постійно протікає в унітазі, слід викликати сантехніка для проведення діагностики та ремонту. Можливі причини течії: поломка зливної механіки, проблеми з кріпленням або деформацією унітазу, засмічення труб і т.д. Точну ціну ремонту не можна вказати без проведення діагностики та визначення точних причин течії.

Скільки коштує ремонт бачка унітазу?

Ціна ремонту бачка унітазу залежить від складності проблеми та матеріалів, які потрібні для її вирішення. Розрахунок точної ціни може здійснити тільки сантехнік після огляду місця несправності.

Чому тече вода між бачком та унітазом?

Протікання води між бачком і унітазом може виникати через застарілу або неправильно встановлену герметичну ущільнювальну прокладку, пошкодження бачка або унітазу внаслідок неправильної установки, нестачі води в бачку або засмічення в системі каналізації. Вирішення проблеми потребує професійної діагностики та ремонту.