Є багато видів техніки, що підвищує рівень комфорту у будинку. Один з них – сушка для рушників. Цей пристрій допомагає не тільки просушувати рушники та білизну, але й дозволяє підтримувати комфортну температуру у ванній кімнаті, коли на вулиці холодно. Завдяки цьому в приміщенні не з’являється вогкість і не розвиваються пліснява та грибки. Крім того, в такій ванній кімнаті приємніше приймати душ. Але як і будь-яка техніка, пристрій може вийти з ладу. Поломка – це не привід викидати виріб. Компанія «Сантехніки» надає послугу встановлення рушникосушарки та його ремонту.

Ремонт полотенцесушителя Киев

Типи сушки для рушників

Вироби поділяються на 3 види:

  • водяний, який підключається до системи опалення та нагрівається за рахунок проходу всередині теплої рідини;
  • електричний, що працює від мережі, автономний від обігріву будинку;
  • комбінований, який з’єднує два попередні методи підключення (їх можна чергувати між собою).

Кожен із приладів має свій пристрій та методи усунення несправностей.

Види поломок та методи їх усунення

Основна несправність пристрою – це зниження його температури. В чому може бути причина? Їх декілька. Одна із проблем – відсутність підключення до електричного струму. Вина цього може бути несправність розетки або кабелю. Якщо електрична сушка для рушників приєднана прихованим способом, варто перевірити справність корпусу модуля. Ще однією причиною поломки може бути вихід з ладу ТЕНу або нагрівального елемента. У такому разі його потрібно повністю замінити.

Якщо ж пристрій гріється тільки в районі ТЕНу, проблему варто шукати в рідині, яка відповідає за прогрів пристрою. Для ремонту електричної рушникосушарки, її потрібно буде розібрати та перевірити на наявність засорів. Також може статися поломка автоматичного терморегулятора.

Слід зазначити, що неправильний демонтаж пристрою може призвести до ураження струмом, тому якщо у вас немає належного досвіду ремонтів, краще запросити спеціаліста.

Якщо пристрій не справляється зі своїми функціями і не набирає належної температури, причини можуть бути такі:

  • неправильне підключення (при паралельній установці прилад може гірше прогріватися, ніж при послідовній);
  • перекриті крани пристрою, що перешкоджає подачі води;
  • заповітря після літнього відключення опалення;
  • засмічення вигинів пристрою;
  • накип та відкладення через неякісну воду.

У разі виникнення несправності слід послідовно перевірити прилад за цими пунктами. Найкраще для виконання роботи запросити спеціаліста, який має належний досвід.

Ремонт электрического и водяного полотенцесушителей в Киеве

Ремонт електричного та водяного рушникосушаря – послуги професіоналів

Свою допомогу у підключенні та обслуговуванні сантехнічних пристроїв надає компанія «Сантехніки». Ви можете замовити монтаж сушки для рушників разом з установкою ванни. Це допоможе вибрати модель, яка впишеться у дизайн санвузла.

При виклику фахівець визначає причину поломки та можливість її усунення. Майстри нашого сервісу мають великий досвід встановлення та ремонту подібних пристроїв. При діагностиці вони спираються на тип приладу, перевіряють правильність його підключення та справність комплектуючих. Якщо є така потреба, майстер проводить повний демонтаж та повторне встановлення. Він може на місці замінити поламану деталь.

Окрім роботи з рушникосушками, наші фахівці займаються встановленням унітазу та інших частин санвузла у ванній кімнаті, а також їх обслуговуванням та ремонтом. Вони допоможуть впоратися з дрібними та великими поломками.

Як розпочати співпрацю з компанією «Сантехніки»? Для цього можна зателефонувати за номером, вказаним на сайті, або написати нам на пошту. Фахівці виїжджають на замовлення у всі райони столиці та Київської області. Є послуга термінового виклику майстра.

Співробітники компанії справляються з роботами будь-якої складності – від прочистки каналізації до повної заміни опалення в будинку. Вони виконують і підготовчі роботи, наприклад, пробивають штроби під труби водопостачання та опалення. Вони проводять демонтаж старих конструкцій. Майстри можуть приєднати котли різних видів та ввести їх в експлуатацію.

Також фахівці можуть встановити теплу підлогу по всьому будинку. Вони працюють з електричними, водними та інфрачервоними елементами. Монтуються системи під плитку, так і під ламінат.

Завдяки компанії «Сантехніки» ви зможете насолоджуватися усіма принадами сучасних санвузлів. А якщо планується ремонт, майстри допоможуть із встановленням мийки, підключенням унітазу та іншої сантехніки. Ви можете довірити їм усі системи опалення та водопостачання.

Цікавить ремонт сушарки для рушників?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі ремонт сушарки для рушників

Скільки коштує ремонт сушарки для рушників?

Вартість ремонту сушарки для рушників в гривнях може змінюватись від 500 до 5000 гривень або більше, залежно від складності поломки, типу сушки для рушників і ціни на послуги ремонту. Рекомендується отримати розцінки кількох професійних ремонтних служб для отримання більш точної інформації.

Як закрити протікання в сушарці для рушників?

1. Зупиніть поточне протікання: відключіть електропостачання та закрийте воду.
2. Знайдіть джерело протікання: шукайте видимі пошкодження, сліди води або потік води.
3. Застосуйте ущільнювальний матеріал: використовуйте спеціальний ущільнювальний матеріал, такий як силікон, щоб запечатати протікання.
4. Перевірте зроблені роботи: повірте, що ущільнювальний матеріал правильно прилягає до поверхні і не має протікання.
5. Увімкніть воду та електропостачання та перевірте, що протікання зупинено.

Якщо ви не впевнені у своїх здібностях або джерело протікання складне для виправлення, краще звернутися до професіонала.

Хто відповідає за стояк сушарки для рушників?

Відповідальність за стояк рушникосушарки залежить від місця встановлення та умов його використання.
1. У приватному будинку: власник будинку відповідає за встановлення та обслуговування стояка рушникосушарки.
2. В орендованій квартирі: власник квартири або орендодавець може бути відповідальним за стояк сушки для рушників, залежно від умов оренди.
3. У комерційній нерухомості: власник або орендодавець будівлі відповідає за встановлення та обслуговування стояка сушки для рушників.

У разі, якщо виникають питання, рекомендується перевірити умови договору чи контракту.

Чому не працює сушарка для рушників?

Декілька причин можуть призвести до того, що сушарка для рушників не працює:
1. Відсутнє електропостачення.
2. Недостатній тиск води.
3. Засор в трубах.
4. Несправність двигуна.
5. Відсутній чи пошкоджений термостат.

Щоб з’ясувати, у чому проблема, потрібно виконати діагностику.