Є багато видів техніки, що підвищує рівень комфорту у будинку. Один з них – сушка для рушників. Цей пристрій допомагає не тільки просушувати рушники та білизну, але й дозволяє підтримувати комфортну температуру у ванній кімнаті, коли на вулиці холодно. Завдяки цьому в приміщенні не з’являється вогкість і не розвиваються пліснява та грибки. Крім того, в такій ванній кімнаті приємніше приймати душ. Але як і будь-яка техніка, пристрій може вийти з ладу. Поломка – це не привід викидати виріб. Компанія «Сантехніки» надає послугу встановлення рушникосушарки та його ремонту.

Ремонт рушникосушарки - remont polotencesushitelya kiev santekhniky

Типи сушки для рушників

Вироби поділяються на 3 види:

  • водяний, який підключається до системи опалення та нагрівається за рахунок проходу всередині теплої рідини;
  • електричний, що працює від мережі, автономний від обігріву будинку;
  • комбінований, який з’єднує два попередні методи підключення (їх можна чергувати між собою).

Кожен із приладів має свій пристрій та методи усунення несправностей.

Види поломок та методи їх усунення

Основна несправність пристрою – це зниження його температури. В чому може бути причина? Їх декілька. Одна із проблем – відсутність підключення до електричного струму. Вина цього може бути несправність розетки або кабелю. Якщо електрична сушка для рушників приєднана прихованим способом, варто перевірити справність корпусу модуля. Ще однією причиною поломки може бути вихід з ладу ТЕНу або нагрівального елемента. У такому разі його потрібно повністю замінити.

Якщо ж пристрій гріється тільки в районі ТЕНу, проблему варто шукати в рідині, яка відповідає за прогрів пристрою. Для ремонту електричної рушникосушарки, її потрібно буде розібрати та перевірити на наявність засорів. Також може статися поломка автоматичного терморегулятора.

Слід зазначити, що неправильний демонтаж пристрою може призвести до ураження струмом, тому якщо у вас немає належного досвіду ремонтів, краще запросити спеціаліста.

Якщо пристрій не справляється зі своїми функціями і не набирає належної температури, причини можуть бути такі:

  • неправильне підключення (при паралельній установці прилад може гірше прогріватися, ніж при послідовній);
  • перекриті крани пристрою, що перешкоджає подачі води;
  • заповітря після літнього відключення опалення;
  • засмічення вигинів пристрою;
  • накип та відкладення через неякісну воду.

У разі виникнення несправності слід послідовно перевірити прилад за цими пунктами. Найкраще для виконання роботи запросити спеціаліста, який має належний досвід.

Ремонт рушникосушарки - remont elek vodo polotencesushiteley kiev

Ремонт електричного та водяного рушникосушаря – послуги професіоналів

Свою допомогу у підключенні та обслуговуванні сантехнічних пристроїв надає компанія «Сантехніки». Ви можете замовити монтаж сушки для рушників разом з установкою ванни. Це допоможе вибрати модель, яка впишеться у дизайн санвузла.

При виклику фахівець визначає причину поломки та можливість її усунення. Майстри нашого сервісу мають великий досвід встановлення та ремонту подібних пристроїв. При діагностиці вони спираються на тип приладу, перевіряють правильність його підключення та справність комплектуючих. Якщо є така потреба, майстер проводить повний демонтаж та повторне встановлення. Він може на місці замінити поламану деталь.

Окрім роботи з рушникосушками, наші фахівці займаються встановленням унітазу та інших частин санвузла у ванній кімнаті, а також їх обслуговуванням та ремонтом. Вони допоможуть впоратися з дрібними та великими поломками.

Як розпочати співпрацю з компанією «Сантехніки»? Для цього можна зателефонувати за номером, вказаним на сайті, або написати нам на пошту. Фахівці виїжджають на замовлення у всі райони столиці та Київської області. Є послуга термінового виклику майстра.

Співробітники компанії справляються з роботами будь-якої складності – від прочистки каналізації до повної заміни опалення в будинку. Вони виконують і підготовчі роботи, наприклад, пробивають штроби під труби водопостачання та опалення. Вони проводять демонтаж старих конструкцій. Майстри можуть приєднати котли різних видів та ввести їх в експлуатацію.

Також фахівці можуть встановити теплу підлогу по всьому будинку. Вони працюють з електричними, водними та інфрачервоними елементами. Монтуються системи під плитку, так і під ламінат.

Завдяки компанії «Сантехніки» ви зможете насолоджуватися усіма принадами сучасних санвузлів. А якщо планується ремонт, майстри допоможуть із встановленням мийки, підключенням унітазу та іншої сантехніки. Ви можете довірити їм усі системи опалення та водопостачання.

Цікавить ремонт сушарки для рушників?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС