Від поломки елементів сантехніки ніхто не застрахований. Але часто замість повної заміни установки краще її полагодити. Це значно допоможе заощадити кошти. Наприклад, щоб не змінювати змішувач, можна зробити ремонт кран-букси. Це центральний елемент крана, по суті, його серцевина. Вона відповідає за правильну роботу установки, відкриваючи та закриваючи воду. З її допомогою регулюється тиск. Є 2 види кран-букс:

  • з гумовою манежкою або черв’ячними;
  • керамічні.

Перша модель доступніша за ціною. Вона має багато різновидів і підходить для більшості змішувачів. Деталь не примхлива в обслуговуванні та легка у заміні, ремонт можна провести самостійно. Гумові вставки не обов’язково купувати, деякі люди навчилися виробляти їх удома, виготовляючи зі старих скатів велосипеда чи машини. До мінусів моделі відноситься досить швидке зношування і тривале регулювання напору води шляхом обертання маховика.

Керамічний виріб більш довговічний та надійний. Він не так швидко зношується, а значить, відсуває момент ремонту кран-букси. Часто термін експлуатації виробу дорівнює часу придатності крана для використання. Він складається з корпусу та керамічної вставки з отворами. Щоб закрити воду, не потрібно довго крутити маховик, як у попередній моделі. Повернувши вентиль всього наполовину, можна повністю перекрити напір. Деталь абсолютно безшумна у роботі. До мінусів відноситься вартість виробу, але вона виправдана часом його служби. Також для керамічної кран-букси потрібна якісна вода, тому що домішки забиваються в деталь та виводять її з ладу. Тому якщо ви плануєте придбати керамічну модель, варто спочатку купити фільтр для очищення води. Його монтаж можна зробити разом із встановленням мийки.

 

Як відремонтувати кран-букс?

Ремонт кран-буксы Киев

У яких випадках необхідний ремонт:

  • Зношування керамічних частин або гумової прокладки. У першому варіанті краще придбати нову деталь. У черв’ячній моделі можна спробувати змінити гумку.
  • Попадання сміття в керамічну частину букси. У такому випадку краще замінити деталь повністю.
  • Вироблення різьблення робить виріб непридатним для подальшого використання.
  • Сколи на поверхні букси. Якщо пошкодження невеликі, можна спробувати відполірувати їх. Якщо шкіл сильний, краще замінити деталь.

Щоб здійснити ремонт букси крана або її заміну, потрібно зняти маховик. Під ним розташовується болт, відкрутивши який можна зняти вентиль та отримати доступ до кран-букса. Її краще викручувати, використовуючи розвідний ключ на 17 і працюючи їм проти годинникової стрілки. Після того, як вдалося дістати деталь, потрібно очистити різьблення змішувача від забруднень. Після встановлення нової комплектуючої зберіть кран назад. Якщо з розкручуванням болтів виникають проблеми, їх можна підігріти феном. Найчастіше, при роботі з механізмом потрібно прикласти більше сили, тому що на ньому можуть осідати солі та забруднення від води.

 

Ремонт кран-букси у змішувачі – допомога професіоналів

Не всі можуть зробити заміну деталі самостійно. Наша компанія надасть вам допомогу – ми можемо відремонтувати змішувач та зробити заміну комплектуючих, що вийшли з ладу. Окрім дрібних ремонтів, ми займаємося прочищенням каналізації за допомогою професійного обладнання. Ми надовго усуваємо засмічення будь-якого типу та складності.

Наша команда майстрів працює для вашого комфорту. Ми виїжджаємо на планові та термінові виклики. Щоб замовити виклик професіонала, достатньо зателефонувати за номером, вказаним на нашому сайті, або написати на електронну пошту. Менеджер сервісу відповість на всі ваші запитання та підкаже, коли фахівці зможуть приїхати на виклик. Ми працюємо у всіх районах столиці та по Київській області.

Ми займаємось і встановленням ванн різних видів, чавунних та керамічних. Монтуємо душові кабіни. Досвідчені співробітники використовують якісні матеріали для герметизації установок та їх підключення до системи водопостачання.

Якщо ви зіткнулися з проривом труб або їх протіканням, ми також зможемо вам допомогти. Фахівець здійснить ремонт або повну заміну пошкодженої ділянки. І ви знову зможете користуватися водою у своїй оселі без страху затопити сусідів.

Установка сушки для рушників забезпечить комфорт у ванній кімнаті. На ньому ви зможете просушити рушники після душу та розвісити білизну. Установка дозволить уникнути вогкості та грибка, який небезпечний для здоров’я та псує зовнішній вигляд приміщення.

Для тепла по всьому будинку ми можемо зробити теплу підлогу. Фахівці працюють з електричними, водними та інфрачервоними установками. Труби підлоги стелються під ламінат або плитку. Завдяки цьому ви зможете ходити по дому босоніж навіть у сильний мороз, а діти не мерзнуть у ноги.

Наша компанія займається всіма видами робіт від встановлення унітазу до повної заміни опалення у будинку. Майстри роблять і підготовчі роботи, такі як пробивання штроб під труби різних діаметрів та демонтаж старих систем та конструкцій.

Цікавить ремонт крана-букси?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС