Найчастіше заміна прокладки у змішувачі викликає багато питань та проблем. Причина цього – відсутність досвіду та навичок використання сантехнічних інструментів. Насправді цей процес є досить швидким і нетрудомістким, головне – підійти до його реалізації професійно. Тому якщо заміна прокладок змішувачів у ванній – не ваш коник, то краще довірити вирішення цього питання фахівцям. Багато хто вважає, що не потрібно переплачувати, довіряючи роботу професіоналам. Але доведеться набагато більше заплатити, якщо заміна прокладок на змішувачі пройде невдало, що спричинить набагато серйозніші пошкодження в санвузлі.

 

Заміна прокладки у змішувачі: важливі моменти

Якщо ви вирішили довірити ремонт професіоналу, рекомендуємо звернутися до спеціалізованого сервісу, де проводиться встановлення унітазу, монтаж ванни та інші послуги з ремонту санвузла.

Сам процес проходить у кілька етапів:

  1. Проводиться виміри шлангів і труб, по діаметру яких підбиратиметься прокладка змішувача. Нерідко виникають ситуації, коли вимірам перешкоджають вбудовані у стіну елементи санвузла. Тоді доводиться акуратно відбивати плитку.
  2. Складається список необхідних додаткових комплектуючих (шланги, фіксатори, закрутки тощо). Може також знадобитися прочистка каналізації, тому слід бути готовим і до цієї статті витрат.
  3. Здійснюється заміна прокладки змішувача. Важливо відзначити, що набагато вигідніше купити готову комплектацію, ніж займатися відновленням старого зразка. Наприклад, заміна прокладки у змішувачі душу – не дуже затратна процедура. А от якщо знадобиться повна заміна або встановлення мийки, то готове рішення набагато вигідніше для бюджету, оскільки не вимагатиме при майбутньому ремонті підбирати змішувач або довбати стіни.

Так чи інакше, якщо заміна прокладок у змішувачі спричиняє складнощі, краще звернутися до фахівців. Адже вони завжди можуть проконсультуватися та дати пораду, як зробити ремонтні роботи у санвузлі з мінімальними витратами.

 

Додаткові рекомендації

Сама заміна прокладки у змішувачі у ванній, якщо добре вивчити питання, може сприяти збереженню заощаджень. Так, багато змішувачів оснащуються системою економії води. Принцип роботи такої системи простий: максимальна подача води допускається лише в тому випадку, якщо натиснути до упору спеціальну кнопку або важіль.

Якщо потрібна заміна прокладки у змішувачі на кухні, рекомендується купувати не тільки якісне гумове кільце, яке ущільнює трубку, але також використовувати у спеціальній канавці для нього міцні нитки. Попросіть майстра зробити такий додатковий захист, що збільшить термін експлуатації змішувача.

Ще одна порада, як продовжити термін використання змішувача – покращити якість води. Для цього майстри рекомендують придбати очищаючий фільтр. Очищена від домішок вода не дає велику кількість опадів, які негативно впливають на стан сантехніки. Її буде зайвим також регулярно проводити профілактичне обслуговування змішувача. В цьому випадку все дуже просто: необхідно розібрати кран, вийняти вентиль, прочистити його і замінити прокладку.

Заміна змішувача відноситься до нескладного ремонту, і за великим рахунком провести його можна навіть тим, хто має початкові навички в сантехнічних роботах. Але все-таки краще заміну довірити спеціалісту. Він не тільки буде відповідати за якість виконаної роботи, а й порадить, як при виборі комплектуючих співвіднести два поняття: невисока ціна та хороша якість.

Вам потрібна допомога у заміні прокладок у сантехніці, труб водопостачання чи каналізації?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі заміна прокладок у змішувачі унітазу та іншої сантехніки

Скільки коштує поміняти прокладку у змішувачі?

Вартість заміни прокладки у змішувачі в українських гривнях може залежати від кількох факторів, таких як бренд та модель змішувача, місце розташування, вартість праці та вартість запасних частин. Це може становити кілька гривень для простої прокладки та кілька сотень гривень для більш складного ремонту.

Які прокладки потрібні змішувачу?

Для змішувача можуть бути потрібні прокладки, такі як: прокладки шарнірів, прокладки корпусу, прокладки крана, прокладки виходу або входу води. Конкретні типи та кількість прокладок залежать від моделі змішувача.

Як зрозуміти що час міняти прокладку?

Сигнали того, що настав час міняти прокладку в змішувачі, включають:
1. Висипання води із корпусу змішувача.
2. Утруднений поворот крана.
3. Протікання води по кришці змішувача.
4. Поява підтікання води навколо бази змішувача.

Якщо ви спостерігаєте будь-який із цих сигналів, слід негайно провести ремонт чи заміну прокладок.

Скільки годин можна не міняти прокладку?

Це залежить від декількох факторів, включаючи якість прокладки, кількості та температури потоку води через змішувач та частоти використання. Загалом прокладки можуть служити від кількох місяців до кількох років. Рекомендується проводити регулярні огляди та заміни за необхідністю для підтримки належної роботи.