Тепла підлога – це популярне доповнення до основної опалювальної системи як у приватних будинках, так і квартирах. Обігрівач включають як взимку, так і в період міжсезоння. Теплі підлоги вибирають і для дач, і для котеджів на кілька поверхів – в останньому випадку в комбінації з електроконвекторами. Замовити монтаж теплої підлоги можна у спеціалістів компанії «Сантехнік». Ми здійснимо встановлення кабельного або інфрачервоного покриття, а також теплих матів.

Монтаж теплої підлоги під плитку та ламінат

Якщо ви вирішили встановити теплу підлогу, спочатку визначтеся з типом системи.

  1. Монтаж водяної теплої підлоги. Водяні підлоги найчастіше роблять у приватних будинках, адже для встановлення такої системи доводиться піднімати рівень підлоги на кілька сантиметрів. Труби пристрою кріплять до комунікацій опалення, а джерелом тепла є котел: двоконтурний газовий або електричний. Така підлога не схильна до перегріву, тому на її поверхню укладають покриття будь-якого типу. При цьому доведеться стежити за рівнем тиску у системі.
  2. Монтаж електричної теплої підлоги. Електрична система не може промерзнути і ніколи не засмічується. Вона швидко нагріває покриття підлоги, тому слід проконсультуватися з фахівцями, вибираючи обробку для нього. Температуру електропідлоги можна регулювати і навіть встановлювати наперед. Якщо ви вибрали теплу підлогу електричну, монтаж варто замовити досвідченому фахівцю. Усі фахівці компанії «Сантехнік» мають четвертий розряд, тому покладуть мати якісно та швидко. Майстер здійснить монтаж підлоги під плитку так, щоб система працювала без збоїв.
  3. Монтаж інфрачервоної теплої підлоги. Основна нагрівальна деталь такого покриття – плівка з випромінюванням інфрачервоного типу. Це одна з найбільш економних систем (на 20% більше за інші підлоги), але не можна розігрівати її до температури більше +27°C. На таке покриття стелять лінолеум, ламінат та ковролін, а ось плитку укладати на плівку не рекомендується. Якщо ви вирішили укласти плівку під дороге покриття, наприклад, теплу підлогу під ламінат, монтаж варто замовити у досвідчених спеціалістів компанії «Сантехніки».

Монтаж теплої підлоги: особливості

Купуючи теплу підлогу, слід дізнатися про властивості систем різних типів.

  1. Якщо ви вибрали водяну підлогу, майте на увазі, що її можна укладати навіть під меблі (вона не пересушить деревину). При цьому використовуються металопластикові чи поліетиленові комунікації, які не накопичують мінеральні солі. Існують водяні системи, що не потребують стяжки.
  2. Матові та кабельні системи. Перші є нагрівальні мати в мотку, а другі – не закріплені на сітці кабелів. Монтаж теплої підлоги здійснюється відповідно до технологічних правил, адже електрокабель є пожежонебезпечним обігрівачем. Мати кладуть на стару стяжку з використанням плиткового клею, а секції кабелю під нову стяжку на теплоізоляцію (коли підлога застигне). Після цього ставлять термостат, а кабель заливають піщано-цементним шаром.
  3. Плівкове покриття укладають без стяжки. Укласти його можна і на підлозі, і на стіні, і навіть на стелі.

 

Купили теплу підлогу? Монтаж від спеціалістів компанії «Сантехнік» пройде швидко та якісно. Дізнайтеся деталі у наших консультантів!

Вам потрібна допомога у монтажі теплої підлоги?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі монтаж теплої підлоги

Скільки коштує робота з монтажу теплої підлоги?

Ціна роботи з монтажу теплої підлоги залежить від багатьох факторів, таких як тип теплої підлоги, площа приміщення, складність монтажу тощо. У середньому ціна монтажу може коливатися від 500 до 2000 грн. за квадратний метр. Рекомендується запросити ціни у місцевих спеціалістів.

Як правильно монтувати теплу підлогу?

Правильний монтаж теплої підлоги вимагає наступних кроків:
1. Підготовка підкладки: поверхня має бути чистою, рівною та без плям.
2. Встановлення ізоляційного шару: полотно ізоляції укладається на підкладку та прикріплюється до неї.
3. Встановлення нагрівальної системи: водяні або електричні нагрівальні кабелі розміщуються на ізоляційному шарі.
4. Установка покриття: вибраний тип покриття, такий як плитка або ламінат, укладається на систему нагрівання.
5. Запуск та перевірка: система запускається та перевіряється на працездатність.

Скільки потрібно висоти для теплої підлоги?

Для встановлення теплої підлоги висота приміщення має бути не менше 2,5 метрів.

Як розрахувати крок укладання теплої підлоги?

Крок укладання теплої підлоги можна розрахувати так:

1. Встановіть тип системи теплої підлоги, що використовується.
2. Визначте потужність теплої підлоги на квадратний метр.
3. Визначте температуру підлоги, яку ви хочете досягти.
4. Врахуйте площу приміщення та тепловтрати через стіни та стелю.
5. Використовуйте спеціальні розрахункові програми чи формули, щоб визначити рекомендований крок укладання.