У помірній кліматичній широті якісне опалення в холодний сезон було і залишається одним із головних критеріїв комфортного проживання у квартирі чи котеджі. Якщо ви будуєте або реконструюєте стару будівлю, слід потурбуватися і про якісну установку котельного обладнання.

 

Монтаж котельні в приватному будинку

Котельню можна обладнати тільки в кімнаті будинку або зовнішньому приміщенні, які відповідають певним вимогам.

 1. Краще облаштувати котельню у підвалі або на першому поверсі. Допустимо також розміщення в окремому від основного будинку приміщенні.
 2. Котельня не повинна перебувати під житловими приміщеннями.
 3. Стелі будівлі не повинні бути нижчими за 3 м. Мінімальний метраж приміщення – 15 метрів квадратних.
 4. Двері не повинні відчинятися всередину приміщення.
 5. Якщо котельня сусідить з кімнатами, в яких постійно перебувають люди, варто обладнати вогнестійкі стіни з межею 0,75 ч.
 6. В обігрівальній кімнаті слід встановити гарну вентиляцію. Потрібно обладнати спеціальну трубу для вільного виходу з приміщення.

Замовляйте монтаж приватних котелень у компанії «Сантехнік», і ми змонтуємо обладнання відповідно до існуючих технологічних вимог.

 

Монтаж котельних установок

Неправильна експлуатація може призвести до катастрофічних наслідків, тому грамотні спеціалісти не тільки встановлять обладнання, а й навчать користувача поводитися з ним правильно.

 1. Установники повинні оцінити приміщення, а також скласти кошторис та проект. На основі їх висновків слід вибрати обладнання.
 2. Після перевірки майстер визначить місце для вентиляції та димовідведення, а потім поставить обране обладнання.
 3. Сантехнік перевірить систему, переконається у справності блокуючих механізмів та міцності клапанів, а також відповідно до показників електросистеми тим даним, які вказані в інструкції.
 4. Фахівець докладно розповість про правила поводження з пристроєм.

Монтаж котельні приватного будинку та встановлення пристроїв у багатоповерховій будівлі здійснюються за схожою технологією. Більшість котлів мають повну комплектацію, тому додаткові деталі купувати або замовляти майстру не доведеться.

 

Монтаж котельні: види котлів

Вибираєте опалювальний котел? Ми підкажемо, який пристрій підійде для вашої

будівлі.

 1. Газові економічні пристрої підходять лише для газифікованих будинків.
 2. Електричні. Електрокотли зручні та практичні, але не працюють за умови вимкнення електрики, до того ж вони досить затратні.
 3. На рідкому паливі. Такі механізми працюють на мазуті та солярці. Незважаючи на дешевизну котла та палива, пристрої цього типу мають багато недоліків: вони галасливі, залежать від електрики та працюють лише за умови обігріву самої котельні.
 4. На твердому паливі (дрова та вугілля). Такий котел функціонує лише за умови наявності електрики.
 5. Комбіновані пристрої працюють на паливі декількох різних типів, тому набувають все більшої популярності.

Котельні та обігрівальні пристрої повинні служити протягом тривалого часу. Якщо ви хочете отримати безпечну та довговічну котельню, замовте монтаж котельних під ключ у компанії «Сантехнік»

котельных под ключ в компании «Сантехник».

Вам потрібна допомога у монтажі котельні або установці газового котла?

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС

Питання та відповіді по послузі монтаж котелень

Як відбувається монтаж котелень?

Монтаж котелень включає в себе підготовчі роботи, встановлення обладнання та підключення до системи опалення. Важливо, щоб монтаж провадився кваліфікованими фахівцями з урахуванням усіх необхідних норм та правил.

Скільки коштуватиме монтаж котелень?

Вартість монтажу котелень у гривнях залежить від багатьох факторів, таких як тип котла, складність монтажу та місцезнаходження. Точну ціну може надати лише фахівець після оцінки проекту.

Скільки часу займає монтаж котелень?

Час, що витрачається на монтаж котелень, залежить від складності проекту та кількості необхідних робіт. Зазвичай монтаж займає від кількох днів до кількох тижнів.

Де знайти майстри для монтажу котелень?

Майстри для монтажу котелень можна знайти на спеціалізованих сайтах або каталогах постачальників обладнання, а також можна попросити рекомендації у знайомих або відвідати спеціалізовані форуми або групи в соціальних мережах. Також можна пошукати майстрів через сервіси замовлення послуг онлайн.